banery->logo-kolor

 

ELGRAF
Leszek Ordon

71-635 Szczecin
ul. Emilii Plater 86
tel. 91 423 76 47
elgraf@elgraf.szczecin.pl
Opracowania graficzne

Wszelkie prace poligraficzne, których celem jest druk w dowolnych rozmiarach musi przejść proces obróbki i przygotowania do druku. Bez tego procesu nawet najlepsze wizualnie prace stworzone niezgodnie z założeniami drukarni po wydruku mogą okazać się dużo gorsze niż te widoczne na monitorze. Aby procesy produkcji i wydruku współgrały ze sobą, należy przeprowadzić na elementach wektorowych i rastrowych wiele czynności poprawkowych. Tej specyficznej wiedzy nie można nauczyć się bez wielu lat nauki i praktyki. Posiadamy odpowiednie doświadczenie w procesie przygotowywania projektów graficznych do druku.
Realizujmy standardowe projekty dla druku począwszy od tworzenia grafiki np. logotypów, przez wektoryzację dostarczonej grafiki, rasteryzację jeśli zajdzie taka potrzeba oraz dostosowanie dla potrzeb konkretnych rozwiązań poligraficznych.
Służymy doradztwem w zakresie doboru grafiki dla konkretnych zdobień, znakowań zgodnie z życzeniem i potrzebami klienta.
Mamy nadzieję, że poziom rozwiązań graficznych (począwszy od projektu po druk), szybkie terminy realizacji i rozsądne ceny spełnią Państwa oczekiwania.


do góry
admin

Elgraf Szczecin oferuje: druk na gadżetach, druk na przedmiotach, nadruk, sitodruk, tampodruk, tłoczenia, długopis z nadrukiem, długopisy reklamowe, upominki reklamowe, projekty graficzne, długopisy, gadżety, gadżety z nadrukiem, koszulki, koszulki z nadrukiem, torby, kubki.