banery->logo-kolor

 

ELGRAF
Leszek Ordon

71-635 Szczecin
ul. Emilii Plater 86
tel. 91 423 76 47
elgraf@elgraf.szczecin.pl
Tłoczenia
To najpopularniejsza forma reklamy na okładce kalendarza książkowego lub innych wykończonych odpowiednią okleiną. Oferujemy tłoczenie "na sucho" - na wielu materiałach metoda ta pozwala na wydobycie interesującego kontrastu pomiędzy wytłoczonym motywem i tłem,oczywiscie niezbędna do tego jest odpowiednia okleina introligatorska aktywna termicznie.
Do wykonania tłoczenia niezbędna jest matryca. Na Państwa życzenie wykonamy taką matrycę lub użyjemy matrycy dostarczonej przez Was. Wykonujemy matryce magnezowe o grubości 5.00 mm i 7.00 mm. Standardowa głębokość trawienia matryc wynosi od 1.0 do 1.6 mm, przy kącie nachylenia około 45 stopni.Tłoczenie logo na okładce wykonujemy w formacie do 120 x 60 mm. Wykonane matryce są Państwa własnością lecz mogą być przechowywane przez ELGRAF przez okres 24 miesięcy od ostatniego tłoczenia w celu wykonywania kolejnych zleceń.

Oczywiście przy tej okazji służymy Państwu pomocą przy doborze lub opracowaniem grafiki.do góry
admin

Elgraf Szczecin oferuje: druk na gadżetach, druk na przedmiotach, nadruk, sitodruk, tampodruk, tłoczenia, długopis z nadrukiem, długopisy reklamowe, upominki reklamowe, projekty graficzne, długopisy, gadżety, gadżety z nadrukiem, koszulki, koszulki z nadrukiem, torby, kubki.